Katılımcılar

1.DOST 2019 Katılımcı Listesi

Tekne Adı: 1. NARWALL
Tekne Sahibi: Emre YÖREK
Bayrağı: T.C
Tekne Boyu m: 14m
Motor Gücü Hp: 380 Hp
Max/Seyir Hızı : 14/16
Marka/Modeli: Custom Lobster
Katılımcı Sayısı: 4
Katılımcı İsimleri: Emre Yörek, Kerem Şengezer
Tekne Adı: 2. KATANA
Tekne Sahibi: Ertuğrul İÇİNGİR
Bayrağı: T.C
Tekne Boyu m: 7,5
Motor Gücü Hp: 2x150 Hp
Max/Seyir Hızı : 40/26
Marka/Modeli: All Custom 25
Katılımcı Sayısı: 3
Katılımcı İsimleri: Ertuğrul İÇİNGİR Tolga KÖMÜŞ Sulh TURGAY KARAASLAN
Tekne Adı: 3. BALA
Tekne Sahibi: Vahit PAKSOY
Bayrağı: T.C
Tekne Boyu m: 13
Motor Gücü Hp: 1200
Max/Seyir Hızı : 33
Marka/Modeli: Sealine 35
Katılımcı Sayısı: 2
Katılımcı İsimleri: Vahit PAKSOY Cahit Paksoy
Tekne Adı: 4. MGS
Tekne Sahibi: Murat GÜRSOY
Bayrağı: T.C
Tekne Boyu m: 8,5
Motor Gücü Hp: 2x150
Max/Seyir Hızı : 33
Marka/Modeli: Boston Whaler 255 Outrage
Katılımcı Sayısı: 4
Katılımcı İsimleri: Murat Gürsoy Ömer Çağatay Sarıtaş. Ahmet Uğurluçimen. Heybet Terece
Tekne Adı: 5. SHAMU
Tekne Sahibi: Sinan KURAN
Bayrağı: TC
Tekne Boyu m: 12,97
Motor Gücü Hp: 2x48 0
Max/Seyir Hızı : 22/37
Marka/Modeli: Viking Open 420
Katılımcı Sayısı: 4
Katılımcı İsimleri: Sinan KURAN, Osman BULUTLAR, Bora ÖZER, Alptuğ ÖNAL,
Tekne Adı: 6. BLUEFIN
Tekne Sahibi: Turgut KONUKOĞLU
Bayrağı: T.C
Tekne Boyu m: 17.20
Motor Gücü Hp:
Max/Seyir Hızı : 42
Marka/Modeli: VIKING
Katılımcı Sayısı: 3
Katılımcı İsimleri: TURGUT KONUKOĞLU, MUHAMMET ŞİŞMAN, HASAN YAZICI
Tekne Adı: 7. Cano 1
Tekne Sahibi: Can ÖZER
Bayrağı: T.C
Tekne Boyu m: 9,60 m
Motor Gücü Hp: 2x250 Hp
Max/Seyir Hızı : 44/27
Marka/Modeli: Mercan yat Bonito 32
Katılımcı Sayısı: 4
Hasan GÜMÜŞKESEN, Sinan KOSİF, İSMAİL ÖKSÜZOĞLU, MEHMET BARUT.
Tekne Adı: 8. OMNIA
Tekne Sahibi: Can OKAN
Bayrağı: T.C
Tekne Boyu m: 17.63
Motor Gücü Hp: 2x1100
Max/Seyir Hızı : 36
Marka/Modeli: Blue Game
Katılımcı Sayısı: 4
Katılımcı İsimleri: CAN OKAN, GÖKÇE BAYSAK, MEHMET KAVUR, AHMET ZİYALAR
Tekne Adı: 9. ALBATROS
Tekne Sahibi: Adil KONUKOĞLU
Bayrağı: T.C
Tekne Boyu m: 16,80
Motor Gücü Hp:
Max/Seyir Hızı :
Marka/Modeli: VIKING 55
Katılımcı Sayısı: 3
Katılımcı İsimleri: Adil KONUKOĞLU MUHSIN PARLAK, ERKAN SARI
Tekne Adı: 10. CHAMBACU
Tekne Sahibi: Tayfun MERİÇ
Bayrağı: T.C
Tekne Boyu m: 11 m
Motor Gücü Hp: 2x350Hp
Max/Seyir Hızı : 24 knot
Marka/Modeli: Albin 35 EX
Katılımcı Sayısı: 4
Katılımcı İsimleri: Tayfun MERİÇ , can ERBAYAW,
Anil ÇİFTÇİ, Ahmet SAHİNOĞLU
Tekne Adı: 11. MACHO
Tekne Sahibi: NAZMİ DOĞRU
Bayrağı: Thai
Tekne Boyu m: 11 m
Motor Gücü Hp: 2X175
Max/Seyir Hızı :
Marka/Modeli:
Katılımcı Sayısı: 4
Katılımcı İsimleri: NAZMİ DOĞRU, HÜSEYİN ALAN, IBRAHIM OZTEN, GUNAY TEKE
Tekne Adı: 12. SHOOTTORO
Tekne Sahibi: EMİRHAN TAHİR
Bayrağı: T.C
Tekne Boyu m: 7.40 m
Motor Gücü Hp: 260 Hp
Max/Seyir Hızı : 35
Marka/Modeli: C-MARINE / SPORTY 24
Katılımcı Sayısı: 3
Katılımcı İsimleri: EMİRHAN TAHİR, ALİ HATEMİ, SERTAN BAYAR
Tekne Adı: 13. FUZUL
Tekne Sahibi: Zeki AKBAL
Bayrağı: T.C
Tekne Boyu m: 16 m
Motor Gücü Hp: 2x 1134 Hp
Max/Seyir Hızı : 35
Marka/Modeli: NUMARİNE
Katılımcı Sayısı: 5
Katılımcı İsimleri: ZEKİ AKBAL, KEREM DEMİRKOL, GÜNGÖR ÖKSÜZÖMER , ZEKİ KANDEMİR, KEREM KANDEMİR
Tekne Adı: 14. MEGA
Tekne Sahibi: Mustafa GÜRBÜZ
Bayrağı: T.C
Tekne Boyu m: 9.90
Motor Gücü Hp: 2x 300 Hp
Max/Seyir Hızı : 50 Knot
Marka/Modeli: Al Custom 30
Katılımcı Sayısı: 4
Katılımcı İsimleri: Mustafa GÜRBÜZ, Emın AKDAĞ , Ugur EFE , Rıfat DÖRTKARDEŞLER
Tekne Adı: 15. Whale Rıder
Tekne Sahibi: TALİP ALTUĞ AKSOY
Bayrağı: T.C
Tekne Boyu m: 10.80
Motor Gücü Hp: 2x350
Max/Seyir Hızı : 25/45
Marka/Modeli: BOSTON WHALER 330 OUTRAGE
Katılımcı Sayısı: 5
Katılımcı İsimleri: UNAL AYGENOGLU, ALTUG AKSOY, Mehmet BİLGİNER
Tekne Adı: 16. ZETU
Tekne Sahibi: Ahmet TURAN
Bayrağı: T.C
Tekne Boyu m: 7 m
Motor Gücü Hp: 225HP
Max/Seyir Hızı : 50 nm
Marka/Modeli: Northstar
Katılımcı Sayısı: 4
Katılımcı İsimleri: Ahmet Turan , Süleyman Tuzla ,Yasin Cinkaya , Mehmet Karaosmanoğlu
Tekne Adı: 17. XNADU
Tekne Sahibi: Ayça YACHTING
Bayrağı: T.C
Tekne Boyu m: 12 m
Motor Gücü Hp:
Max/Seyir Hızı :
Marka/Modeli:
Katılımcı Sayısı:
Katılımcı İsimleri:
Tekne Adı: 18. DADDY COOL
Tekne Sahibi: Murat ÖZTOK
Bayrağı: T.C
Tekne Boyu m: 5.90
Motor Gücü Hp: 50
Max/Seyir Hızı : 25/ 35
Marka/Modeli: TRYGONS ECORUNNER 5.90
Katılımcı Sayısı: 3
Katılımcı İsimleri: Murat ÖZTOK, Ogeday AKIN, Onur UÇAR,
Tekne Adı: 19. YABOND
Tekne Sahibi: ELENA SOLOVİEVA
Bayrağı: T.C
Tekne Boyu m: 22 m
Motor Gücü Hp: 550
Max/Seyir Hızı : 10 Nm
Marka/Modeli: Custom
Katılımcı Sayısı: 8
Katılımcı İsimleri: Mustafa AVAN, Murat YAY Ayça YAY, Maria YAY, Alina YAY, Fatih ÇELEBİ,Hüseyin UYGAr, Bora YENER
Tekne Adı: 20. ÖMERİM EMİRİM
Tekne Sahibi: Murathan AKTAŞ
Bayrağı: T.C
Tekne Boyu m:5,80 m
Motor Gücü Hp: 50
Max/Seyir Hızı : 40 Nm
Marka/Modeli: Safter 480
Katılımcı Sayısı: 2
Katılımcı İsimleri: Mustafa Çakıroğlu, Murathan Aktaş