Sportif Balık Avı yarışmaları

Nerede?

Bu yıl 1.cısı düzenlenecek olan Didim Açıkdeniz  Sportif Balıkçılık Turnuvası D-Marin Didim ev sahipliğinde Güllük Körfezinde düzenlenecek.

Ne Zaman;

29 Ağustos 1 Eylül  2019 tarihleri arasında tarihinde gerçekleştirilmesi planlanan Didim Açık Deniz Sportif Balıkçılık Turnuvasına 50 sportif balıkçı teknesi ve 300 yarışmacı yanı sıra yarışmayı izlemeye gelecek olan yarışmacı yakınları, sektörsel katılım, basın ve izleyicilerde göz önüne alındığında en az 1000 kişilik bir katılım beklenmektedir.

Didim Açık Deniz Sportif Balıkçılık Yarışması yönetim kurulu olarak temel amacımız; Sportif Balıkçılığa gönül vermiş ileri gelen iş adamları, sektör paydaşlarını ve Sponsorlarımızı  bir araya getirerek ulusal ve uluslararası yankı bulacak heyecanlı ve eğlenceli bir etkinlik yapmaktır.

4 gün sürecek olan etkinlik heyecan dolu bir balık avı yarışması deneyimi yanı sıra bir festival havasında bir çok eğlenceli aktiviteye de ev sahipliği yapacaktır.

Neden Didim Açık Deniz Sportif Balıkçılık Turnuvası?

Didim Açık Deniz Balıkçılık Turnuvası ‘te yer almak   ülkemizin ileri gelen iş adamları için bir prestij meselesi olacaktır.

Daha çok yaşamı seven, enerjisi yüksek, değişim ve macera arzusu ile dolu bireyler böyle bir yarışma heyecanına dahil olmaktadır.

Ülkemizde bu  yarışmalara katılan katılımcıların çoğu da üst düzey iş dünyasından ve çoğunlukla  birbirini tanıyan insanlardır. Bu katılımcı topluluğu  değişim ve macera arzusu ile giderek artmakta ve yarışma kontenjanları hızla dolmaktadır.

Bodrum yarımadası  Gökova ve Güllük körfezi Egenin incisi..

Gerek yurt içi ve gerekse yur dışı mecrada geniş yankı bulacak bir yarışma organize ediyoruz. Sportif Balıkçılık yarışmalarının  Grand Slam’i diyebiliriz..