Ağır Hava Şartları Nedeniyle Erteleme

Değerli Balık DOST ları;

Öncelikle yarışmamıza katılarak bizlere destek veren tüm katılımcılarımıza, sponsorlarımıza  katılamayarak sosyal medyada bizleri takip ederek destek veren takipçilerimize ve büyük bir misafir perverlikle ve destek ile bizleri kucaklayan DOĞUŞ grubu ve D- Marin Didim yetkililerine yönetim kurulu olarak çok teşekkür ediyoruz.
Bizler  tüm hazırlıkların tamam olmasına rağmen yarışma tarihlerindeki ağır hava şartları na yönelik hava tahminleri nedeniyle Liman Başkanlığı ve Sahil Güvenlik yetkililerimizin de  ortak görüşüyle turnuvamızı ileri bir tarihe ertelemiş bulunmaktayız.
Her ne kadar son yıllardaki hava durumu tahminlerinin tutarsız ve ani değişiklikler gösterdiğini izliyor olsak ta sizleri en iyi şartlarda ağırlamak ve keyifli bir turnuva yaşatmak için risk almak istemedik.
Yarışmanın yeni tarihiyle ilgili çalışma yapmaya başlamış bulunuyoruz.  Balık verimliliği  ve hava şartları açısından katılımı daha da arttıracak en uygun tarihleri sizlerle en yakın zamanda paylaşacağız. Lütfen web sitemiz sosyal medya ve whatsapp grubundan bizi izlemeye devam ediniz.
Balığınız Bol, Pruvanız Neta olsun;
Hepinize Rastgele..
DOST Yönetim Kurulu

Leave a reply